מגזין

כהן קוניוק ושות' - משרד עורכי דין

ריצה למרחקים ארוכים: האבולוציה של ההתחדשות העירונית בחוק ההסדרים

חוק ההסדרים הנוכחי מציע תיקונים חשובים בתחום ההתחדשות העירונית, אך הם לא הראשונים ובטח לא האחרונים. כיצד התפתחה החקיקה בתחום, אילו חסמים ישתחררו בעקבות התיקונים החדשים וכמה עבודה עוד דרושה כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של ההתחדשות העירונית?

עו"ד אופיר כהן קוניוק, מייסדת ובעלים, משרד כהן קוניוק ושות'

עו"ד אופיר כהן קוניוק (40), הנה מייסדת ובעלים של משרד עו"ד כהן קוניוק ושות', המתמחה בתחום המקרקעין ובליווי עסקאות שונות ומורכבות, בדגש על ליווי בעלי קרקע בעסקאות התחדשות עירונית.

עו"ד אופיר כהן קוניוק, מייסדת כהן קוניוק ושות'

עו"ד כהן קוניוק ינקה את עולם הנדל"ן עוד בבית הוריה. בהמשך, שאפה לשלב בין עולם המשפט לעבודה עם אנשים, ועוד כטרום מתמחה  ליוותה את הדיירים בפרויקט פינוי בינוי הראשון בארץ – "אונו הירוקה".

עו"ד יפעת כהן, שותפה במשרד כהן קוניוק ושות'- משרד עורכי דין

יפעת כהן (38) בעלת תואר ראשון במשפטים מכהנת כשותפה במשרד כהן קוניוק ושות' ומלווה בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית. את תחילת דרכה בעולם הנדל"ן עשתה כמתמחה בתחום התכנון והבניה, בהמשך, כעורכת דין המתמחה בעסקאות מקרקעין, בדגש על פרויקטים בהתחדשות עירונית.

התחדשות אישית ועירונית

עו"ד אופיר כהן קוניוק מלווה דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית ומשנה לטובה את חייהם. בריאיון היא מספרת על תפקידו של עורך הדין בתהליך, מדוע פרויקטים אלו חשובים לכלל הציבור ומהו החסם העיקרי בדרך

עו"ד אופיר כהן קוניוק - 70 המשפיעים 2021

עו"ד כהן קוניוק הנה מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית, בו החלה לעסוק לפני כ- 14 שנים. במהלכן ליוותה פרויקטים רבים, החל משלב התארגנות הדיירים ועד לסיום הפרויקט. מעבר לכך, כהן קניוק חברה בוועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין.